Written by 14:10 Poradnik

Wystylizuj swoją przestrzeń z marką Bloomingville

Styl skandynawski już od wielu lat jest pożądany i chętnie wykorzystywany w urządzaniu wnętrz. Charakteryzuje go prostota, nawiązanie do natury zarówno pod względem wykorzystanych materiałów oraz kolorystyki. Nietuzinkowe akcenty wykorzystane przy aranżacji wnętrz są detalami, które mają zdobić i jeszcze bardziej stylizować pomieszczenia. Taki sposób projektowania wnętrz i poszczególnych produktów możemy zauważyć wśród twórców propagujących ten styl.

W stylu skandynawskim nacisk kładziemy na kreowanie przytulnej, ciepłej atmosfery. Idąc tym tropem skandynawska marka Bloomingville już od wielu lat oferuje swoim klientom produkty do wystroju wnętrz utrzymane właśnie w stylu nordyckim.

Oferta marki Bloomingville

Co możemy znaleźć w ofercie marki Bloomingville? Oferta jest bogata. Znajdują się w niej zarówno drewniane meble takie jak stoliki, gabloty, komody, stalowe stoliczki, fotele, krzesła, dywany, poduszki i makaty utrzymane w pastelowych kolorach, dekoracje, takie jak doniczki, dekoracje ścienne, wazony, świeczniki, kosze i wiele więcej. Niektóre produkty zachwycają oko swoją prostotą, a inne kunsztem wykonania, jak chociażby żelazne świeczniki.

Skandynawska marka Bloomingville https://www.missdeco.pl/producent/bloomingville to nie tylko przedmioty dekoracyjne, ale przede wszystkim przedmioty użytkowe. Wzornictwo i użyteczność w stylu nordyckim są bardzo istotnym elementem w wystroju wnętrz. Stąd też te cechy są punktem odniesienia do tworzenia produktów pod szyldem Bloomingville, rozpoczynając od ceramicznego kubka do picia, kończąc na meblach o większych gabarytach. Dla koneserów nie zabrakło wyjątkowych smaczków, które przemycają sztukę do wnętrz i kreatywność wykonania elementów, jak chociażby Lampa stołowa Giraffe złota.

Z tego powodu produkty marki Bloomingvile wpiszą się w gust osób preferujących surowy styl skandynawski, jak również tych, którzy inspirując się tym stylem chcą wprowadzić eklektyzm do swoich wnętrz. Jakość materiałów, nietuzinkowe wzornictwo, szeroka gama produktów. W każdym roku marka wypuszcza na rynek tysiące wzorów, po to, aby każdy mógł przy ich pomocy wykreować swoją własną przestrzeń.

Close