Written by 19:22 Poradnik

Wiele wersji bycia sexy – jaką jesteś Ty?

Lubimy dobrze wyglądać i o siebie dbać. Wiele uwagi i czasu spędzamy na pielęgnacji ciała, zdrowym wyglądzie włosów, zadbanych dłoniach. Lubimy słyszeć komplementy, czujemy się wyjątkowo kiedy podążają za nami spojrzenia innych. Bliskość i dotyk potęguje w nas miłość. W sypialni chcemy zachwycać i dzielić się pożądaniem, a tym samym czujemy potrzebę usatysfakcjonowania partnera. Bez względu na to jakim typem kobiety jesteś, seksowna i wywołująca emocje bielizna zawsze znajdzie miejsce w Twojej garderobie.

Rozważna

Nie dajesz ponieść się emocją. Lubisz zaplanowany i przemyślany tryb życia. Kusisz i uwodzisz, ale liczą się dla Ciebie uczucia, zaufanie, bliskość i zaangażowanie partnera. Nie lubisz się spieszyć. Spontaniczne zbliżenia po imprezie nie są dla Ciebie, ale gdy już otworzysz drzwi swojej sypialni zachwycasz wyglądem i fantazyjną, skrojona na miarę księżniczki bielizną erotyczną. Wybierasz zawsze dopasowane i pasujące do Twojej figury formy, podkreślające i uwydatniające piersi i jędrne pośladki. Zakrywasz to co najbardziej pożądane, uchylając rąbka tajemnicy, a tym samym rozpalając wyobraźnię swojego partnera. Łączysz klasykę z nowoczesnością, koronkę z mikrofibrą, subtelność i zadziorność, stając się wymarzoną partnerką dla swojego mężczyzny.

Odważna

Bielizna erotyczna (kliknij) nie ma przed Tobą żadnych tajemnic. Chętnie sięgasz po odważne rozwiązania, które w pełni pokazują piękno Twojego zadbanego ciała, jego kształty i wszystkie walory. Lubisz odsłonięte piersi, chętnie sięgasz po komplety bielizny z nasutnikami, skąpo zakrywasz części intymne. Znasz swoją wartość, nie boisz się pokazać tego jaka jesteś i tego samego oczekujesz od swojego wybranka. Emanujesz swoją seksualnością, drażnisz zmysły aby finalnie oddać rozkoszom cielesności. Chętnie wykorzystujesz gadżety i gry erotyczne, aby przedłużyć niesamowicie przyjemną grę wstępną i pieszczoty, jakimi sama chętnie obdarowujesz swojego partnera.

Romantyczna

Na pierwszy rzut oka wydajesz się bardzo nieśmiała i zawstydzona swoim naturalnym pięknem. Rumienisz się na widok palącego wzroku swojego mężczyzny. Najmniejszy dotyk, muśnięcie skóry i delikatne pocałunki sprawiają, że zapadasz się w lawinie podniecenia. Twoja garderoba pełna jest przemyślanych, koronkowo – satynowych kompozycji, które zdobią Twoje idealne ciało.  Lubisz delikatne, zwiewne koszule, odcinane pod biustem ze skąpo dobranymi figami. Gracji i seksapilu dodają Ci sznurowane, wysokie pończochy z podwiązkami. Czujesz się i wyglądasz sexy, tylko w objęciach prawdziwej miłości.

Wiele kobiet, wiele wyborów i wiele rozwiązań

Bez względu na to, jaką kobietą jesteś, chcesz czuć się kochana, potrzebujesz ciała drugiego człowieka i czerpiesz przyjemność ze swojej seksualności. Lubisz dotyk, lubisz kokietować, lubisz sprawiać przyjemność nie tylko sobie, ale również innym. W sypialni dajesz z siebie wszystko. Twoja garderoba wypełniona jest różnego rodzaju bielizną, także seksowną i erotyczną, bo wiesz, że rutyna i nuda mogą pozbawiać każdy związek namiętności i uczucia, o które często tak mocno walczy każda z nas.

Close