portale randkowe
Poradnik

Porady, do których warto się stosować, jeśli chcesz podbijać portale randkowe jak Buziak.pl

24 czerwca 2021 By 0 Comments

W idealnym świecie twój przyszły mąż uratowałby cię przed potrąceniem przez ciężarówkę, gdy walczysz o uwolnienie szpilki od marki Gucci z kratki ściekowej. Padaliście sobie w ramiona, a wtedy on, chirurg, spojrzałby Ci głęboko w oczy i zakochał. Z wzajemnością rzecz jasna. Niestety – życie to nie komedia romantyczna i czasem trzeba przekopać portale randkowe, by znaleźć tego jedynego!

Wiemy, jak trudno jest umawiać się na randki i szperać pośród tysięcy użytkowników. Ale mamy dla Ciebie porady, dzięki którym z łatwością trafisz na osobę, dopasowaną do Twoich wymagań i marzeń.

Portale randkowe – jak znaleźć kogoś dla siebie?

Portale randkowe stwarzają możliwość szukania miłości spośród wielu osób. Buziak.pl to miejsce, gdzie możesz umówić się na randki nawet z 500 000 aktywnych użytkowników szukających szczęścia właśnie w Internecie. Jak spośród ich wszystkich “wyłuskać” odpowiednią osobę? Podpowiadamy.

Poszukaj kogoś, kto będzie się tobą interesować

Szukasz miłości? Wybierz kogoś, kto będzie cię słuchał, interesował się twoim życiem i tym, co mówisz. Jeśli ktoś po wielu godzinach rozmów nie pamięta podstaw na Twój temat – albo nie jest zainteresowany, albo rozmawia z setką kobiet. Wtedy warto zastanowić się nad dalszym sensem takiej znajomości.

Wybierz kogoś, kto ma normalne, proste zdjęcie

Wiele kobiet marzy o mężczyźnie jak z żurnala. Tymczasem prawdziwą szansę na udany związek mają te osoby, które decydują się na rozmowę z kimś normalnym, prostym, kto nie wygląda jak wyjęty z okładki. Zdjęcia nie powinny być przesadzone, wydawać się jak z sesji zdjęciowej. Więcej o człowieku powiedzą Ci domowe fotki ze zwierzakami czy z wakacji.

Zrób listę tego, czego szukasz w związku

Zanim zaczniesz wertować portale randkowe, dobrze zastanów się, czego szukasz w związku. Powinieneś znać odpowiedź na pytanie „Czego szukasz?”. Więc nie bój się być szczerym i wyeliminować facetów, którzy nie są poważni – jeśli tego chcesz.0 Comments on "Porady, do których warto się stosować, jeśli chcesz podbijać portale randkowe jak Buziak.pl"


Would you like to share your thoughts?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dodaj komentarz