Written by 19:48 Poradnik

Porady, do których warto się stosować, jeśli chcesz podbijać portale randkowe jak Buziak.pl

portale randkowe

W idealnym świecie twój przyszły mąż uratowałby cię przed potrąceniem przez ciężarówkę, gdy walczysz o uwolnienie szpilki od marki Gucci z kratki ściekowej. Padaliście sobie w ramiona, a wtedy on, chirurg, spojrzałby Ci głęboko w oczy i zakochał. Z wzajemnością rzecz jasna. Niestety – życie to nie komedia romantyczna i czasem trzeba przekopać portale randkowe, by znaleźć tego jedynego!

Wiemy, jak trudno jest umawiać się na randki i szperać pośród tysięcy użytkowników. Ale mamy dla Ciebie porady, dzięki którym z łatwością trafisz na osobę, dopasowaną do Twoich wymagań i marzeń.

Portale randkowe – jak znaleźć kogoś dla siebie?

Portale randkowe stwarzają możliwość szukania miłości spośród wielu osób. Buziak.pl to miejsce, gdzie możesz umówić się na randki nawet z 500 000 aktywnych użytkowników szukających szczęścia właśnie w Internecie. Jak spośród ich wszystkich “wyłuskać” odpowiednią osobę? Podpowiadamy.

Poszukaj kogoś, kto będzie się tobą interesować

Szukasz miłości? Wybierz kogoś, kto będzie cię słuchał, interesował się twoim życiem i tym, co mówisz. Jeśli ktoś po wielu godzinach rozmów nie pamięta podstaw na Twój temat – albo nie jest zainteresowany, albo rozmawia z setką kobiet. Wtedy warto zastanowić się nad dalszym sensem takiej znajomości.

Wybierz kogoś, kto ma normalne, proste zdjęcie

Wiele kobiet marzy o mężczyźnie jak z żurnala. Tymczasem prawdziwą szansę na udany związek mają te osoby, które decydują się na rozmowę z kimś normalnym, prostym, kto nie wygląda jak wyjęty z okładki. Zdjęcia nie powinny być przesadzone, wydawać się jak z sesji zdjęciowej. Więcej o człowieku powiedzą Ci domowe fotki ze zwierzakami czy z wakacji.

Zrób listę tego, czego szukasz w związku

Zanim zaczniesz wertować portale randkowe, dobrze zastanów się, czego szukasz w związku. Powinieneś znać odpowiedź na pytanie „Czego szukasz?”. Więc nie bój się być szczerym i wyeliminować facetów, którzy nie są poważni – jeśli tego chcesz.

Close