Written by 13:02 Poradnik

Manekin specjalny – ubrania dla każdego!

Manekiny specjalne, powstały ze względu na konieczność zaprezentowania ubrań dla każdego rodzaju sylwetki. Nie wszyscy posiadamy przecież idealne kształty, które najczęściej prezentowane są przez zwykłe manekiny. O zastosowaniu każdego z manekinów specjalnych, dowiemy się więcej w poniższym artykule.

Manekin specjalny – plus size

Manekiny typu plus size, są coraz częstszym elementem sklepów. Inwestują w nie nawet największe firmy zajmujące się sprzedażą odzieży i akcesoriów sportowych. Choć wzbudza to wiele kontrowersji, naszym zdaniem jest niezwykle potrzebne. Każda sylwetka zasługuje przecież na to, aby prezentować się jak najlepiej.

Manekin specjalny – giętki

Zapotrzebowanie na różne pozycje manekinów, doprowadziło do powstania manekinów giętkich. Ich główną zaletą, jest możliwość dowolnego ułożenia poszczególnych części ciała, co daje o wiele większe pole do popisu. Ułożenie takiego manekina jest bardzo proste, a efekty potrafią być zniewalające. Najczęściej używane są w sklepach sportowych, gdzie bardzo zwraca się uwagę na dynamikę ciała. Możliwości giętkiego manekina specjalnego, pozwalają na najlepsze zaprezentowanie butów oraz ubrań do biegania.

Manekin specjalny – ciążowy

Tutaj chyba nie musimy tłumaczyć zbyt wiele. Manekiny ciążowe należą do stałego wyposażenia każdego sklepu z odzieżą dla mam oraz często również sklepów dziecięcych. Dzięki nim, posiadamy możliwość realistycznego przedstawienia odzieży ciążowej.

Manekin specjalny – packshot

Choć wydaje się to dziwne, każdy sklep internetowy potrzebuje manekinów. Dzięki nim, możemy stworzyć dokładne zdjęcia ubrań, bez uwzględniania części ciała takich jak nogi, ręce czy głowa. Dzielą się na męskie oraz damskie, a znaleźć możemy je tutaj https://sklep.moremannequins.pl/pozostale-manekiny-specjalne.89. Ilość sklepów internetowych wciąż się zwiększa, a wraz z nim zapotrzebowanie na manekiny tego rodzaju. Jeśli chcesz aby Twoje produkty prezentowały się jak najlepiej, inwestycja w manekiny specjalne będzie dobrą decyzją.

Close