Written by 19:26 Kulinaria

Slowpack – opakowania ekologiczne przyjazne środowisku

Zastanawiałeś się kiedyś, jak możesz korzystnie wpłynąć na środowisko? Chciałbyś przyczynić się do ochrony naszej planety, lecz nie wiesz w jaki sposób? Trafiłeś w takim razie we właściwe miejsce. Proponujemy Ci fantastyczne rozwiązanie, dzięki któremu będziesz mięć bezpośredni wpływ na poprawę jakości otoczenia, w którym żyjesz. Wystarczy, że wprowadzisz do swojej kuchni ekologiczne rozwiązania. Slowpack posiada takie produkty – wyłącznie dobrze wyselekcjonowane i w pełni przyjazne naturze. 

Opakowania biodegradowalne – naturalny wybór

Opakowania biodegradowalne do żywności posiadają wiele cech sprawiających, że są w pełni przyjazne środowisku. Wykonane zostały z surowców pochodzenia organicznego, dzięki czemu można poddać je procesowi kompostowania. Sprawi to, że rozłożą się bardzo szybko, nie uwalniając żadnych szkodliwych dla otoczenia substancji. Surowce pozyskiwane do ich wytworzenia pozyskiwane są ze źródeł odnawialnych i mogą ponownie, w łatwy sposób zostać poddane procesowi recyklingu.

Nasze ekologiczne  opakowania cechują się również trwałością i wysoką jakością wykonania. Certyfikowane Eko materiały używane przez nas w produktach to między innymi PLA (przypominający plastik w pełni ekologiczny polimer), papier, bambus czy drewno. Takie produkty dają możliwość wygodnego zapakowania żywności na wynos i komfortowego jej spożywania.

To doskonała alternatywa dla niezwykle szkodliwego i rozkładającego się setki lat plastiku. Dzięki naszym produktom już dziś możesz całkowicie z niego zrezygnować. Naszą misją jest, aby naturalne naczynia i sztućce znalazły się w każdej restauracji, firmie cateringowej, cukierni, food trucku i każdym domu. Slowpack – opakowania ekologiczne to najlepszy wybór!

Ekologiczne słomki – koniec ze zbędnym plastikiem

Słomki używane są praktycznie wszędzie. Pijemy przez nie drinki, soki, smoothie, a nawet kawę. Daje to wyobrażenie, jak wielkie ilości niepotrzebnego plastiku produkujemy. Każdego dnia każdy lokal gastronomiczny wyrzuca ogromne ilości szkodliwych odpadów. Nasze środowisko nie jest w stanie poradzić sobie z tak trudnym zadaniem. Tworzywa sztuczne rozkładają się zdecydowanie zbyt długo. Czy w takim razie musimy zrezygnować z naszej ulubionej formy spożywania napojów?

Nic z tych rzeczy. Wystarczy, że zaczniemy używać produktów wykonanych z organicznych materiałów. Nasze słomki biodegradowalne to doskonała alternatywa dla rurek wykonanych z plastiku. W naszej ofercie znajdziesz ekologiczne słomki wykonane z: certyfikowanego papieru, makaronu, bambusa, słomy czy trzciny. Zapewniamy, że powszechne przeświadczenie o słabej jakości tego typu wyrobów jest błędne. Nasze słomki w niczym nie ustępują tym wykonanych z tworzyw sztucznych. Świetnie sprawdzą się zarówno do zimnych, jak i ciepłych napojów – nie miękną i nie rozpuszczają się. Jeżeli nie jesteś przekonany, dowiedź się więcej na naszej stronie internetowej i przekonaj się sam – https://slowpack.pl/pol_m_Slomki-ekologiczne-168.html.

Close