Written by 17:37 Zabiegi, specjaliści

Depilacja laserowa – sekret aksamitnie gładkiej skóry

Marzysz o tym, by zapomnieć o goleniu i depilowaniu nóg i innych partii ciała? Pomyśl o skorzystaniu z zabiegu depilacji laserowej!

Ciągle odrastające włoski są głównym minusem popularnych metod ich usuwania jak golenie, woskowanie czy stosowanie depilatora mechanicznego. W zależności od wybranej metody zabieg trzeba powtarzać w częstotliwości od 1 dnia do 2-3 tygodni. Jest jednak sposób na trwałe pozbycie się włosków – to depilacja laserem. Osobom zainteresowanym zabiegom jak depilacja laserowa Kraków (https://www.derma-med.pl/depilacja-laserowa/) gwarantuje dostęp do najlepszych gabinetów i klinik.

Jak działa depilacja laserowa?

Metoda usuwania niechcianego owłosienia jak depilacja laserowa polega na wykorzystaniu światła laserowego do tego, aby całkowicie zlikwidować niechciane włoski. Podczas naświetlania skóry laserem dochodzi do uszkodzenia – zwęglenia mieszków i cebulek włosowych, więc ponowny odrost włosków nie jest już możliwy.

Współczesne urządzenia stosowane do depilacji laserowej są jednocześnie bardzo bezpieczne i wysoce efektywne, także w przypadku włosków o jaśniejszych barwach, których usuwanie kiedyś nie było możliwe.

Gdy chcesz zdecydować się na zabieg jak depilacja laserowa Kraków daje dostęp do najlepszego sprzętu używanego obecnie w celu usuwania niechcianego owłosienia.

Jakie zastosowanie ma depilacja laserem?

Metoda jak depilacja laserowa pozwala na skuteczne usunięcie niechcianych włosków z praktycznie całego ciała oraz dodatkowo z twarzy.

Najczęściej wybieranym przez kobiety zabiegiem jest depilacja laserowa nóg – łydek, ud, kolan. Również chętnie zlecana jest depilacja laserem okolic intymnych – można usunąć włoski całkowicie lub pozostawić ich część. Także kobiety często decydują się na usuwanie laserowe włosków pod pachami i na twarzy.

Wybierającym zabieg jak depilacja laserowa Kraków zapewnia kompleksową obsługę najlepszych specjalistów w tej dziedzinie, którzy mogą wykonać skuteczną depilację każdej partii ciała pacjenta.

Gdy chcesz skorzystać z zabiegu depilacji laserowej w Krakowie, sprawdź już teraz oferty na stronie gabinetów i klinik.

Close