Written by 07:52 Zabiegi, specjaliści

Depilacja laserowa Gdańsk – sprawdź Vectus!

Depilacja laserowa – czy to najlepsze rozwiązanie na pozbycie się niechcianych włosków? Przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się, jaki laser w Gdańsku jest najskuteczniejszy i nie trać więcej czasu.

Laser Vectus

Laser Vectus to najbardziej zaawansowany laser na świecie. Zapewnia bezbolesne i szybkie pozbycie się niechcianego owłosienia raz na zawsze. Jako jedyny laser na rynku, Vectus posiada czytnik melaniny w głowicy i sam dobiera optymalne ustawienia. Czytnik melaniny pozwala na usuwanie nawet bardzo jasnych włosów. Sprawdzi się też dla osób z ciemniejszą karnacją. Co więcej, depilację laserową laserem Vectus można wykonywać nawet latem!

Laser Vectus ma bardzo szybką głowicę i dużą powierzchnię, co sprawia, że możesz cieszyć się gładką skórą już po kilku minutach. Nie trzeba obawiać się bólu przy zabiegu, ponieważ laser Vectus jest wyposażony w system Advanced Contact Cooling, który schładza skórę podczas zabiegu i zwiększa jego komfort. 

Laser VectusPodstawowe informacje
czas zabiegu5-30 minut w zależności od partii ciała
liczba zabiegów4-6 zabiegów
obszary ciaładepilacja laserowa nóg depilacja laserowa pach depilacja laserowa bikini depilacja laserowa twarzy depilacja laserowa rąk depilacja laserowa pleców

Ile trwa zabieg usuwania owłosienia?

Laser Vectus dzięki użyciu najnowocześniejszych technologii, zdecydowanie skraca czas trwania zabiegu. Depilacja laserowa pach w Gdańsku trwa tylko 5 minut, a usuwanie owłosienia z całych nóg 30 minut. Laserowa depilacja nóg innym laserem zajmuje nawet do 3 godzin, co sprawia, że laser Vectus jest aż 6 razy szybszy.

Depilacja laserowa – wskazania i przeciwwskazania

Z zabiegu depilacji laserowej może skorzystać każdy, kto chce raz na zawsze pozbyć się zbędnego owłosienia. Bez znaczenia, czy powodem do depilacji są względy estetyczne czy higieniczne, laser Vectus to najlepszy wybór dla wszystkich kobiet i mężczyzn. Przeciwwskazaniami do zabiegu są między innymi:

 • ciąża
 • nowotwór
 • choroby skóry, m.in. opryszczka, bielactwo, łuszczyca
 • aktywne infekcje skórne
 • świeża opalenizna
 • używanie kremów z retinolem lub witaminą A
 • skłonność do przebarwień
 • stosowanie leków i ziół światłouczulających, np. dziurawiec, skrzyp, nagietek

Przed zabiegiem zalecamy konsultacje z naszymi ekspertami od depilacji laserowej w Gdańsku.

Na jakie obszary ciała działa laser Vectus?

Laser Vectus może być zastosowany do depilacji każdej części ciała. Z pomocą lasera usuwamy zbędne owłosienie z nóg, rąk, pach, okolic bikini, a także z twarzy i innych części ciała. Głowica lasera Vectus ma właściwości chłodzące, dzięki czemu zabiegi są bezbolesne i bezpieczne.

Jak przygotować się do zabiegu?

Wybierając się na zabieg, warto skorzystać z darmowej konsultacji z kosmetologiem. Kosmetolog sprawdzi stan skóry i oceni, czy nie ma przeciwwskazań do zabiegu. Dzień przed zabiegiem, dokładnie umyj i ogol skórę maszynką jednorazową w miejscu zabiegu. Nie smaruj skóry żadnym kremem czy balsamem. Miesiąc przed zabiegiem unikaj opalania, a na 2 tygodnie przed, przerwij stosowanie samoopalaczy. Częstym błędem jest też wykonywanie peelingu, który może niepotrzebnie podrażnić skórę. Pamiętaj też, aby nie usuwać cebulek włosów ani mechanicznie, ani chemicznie przy użyciu kremu do depilacji. Laser nie będzie miał wtedy możliwości zniszczenia źródła włosa.

Jak zadbać o skórę po zabiegu?

Po przeprowadzonym zabiegu depilacji laserowej, skóra może być lekko zaczerwieniona. Najczęściej po kilku godzinach koloryt skóry wraca do normy. Taka reakcja skóry jest czymś zupełnie normalnym i może trwać do 2-3 dni. Po zabiegu:

 • nie stosuj na skórę preparatów na bazie alkoholu
 • nie korzystaj z sauny i basenu
 • nie bierz gorących kąpieli
 • przez 2 tygodnie nie opalaj się i stosuj kremy z wysokim filtrem UV, unikaj również przyjmowania leków i ziół światłouczulających, np. dziurawca, skrzypu i nagietka

Możesz zastosować łagodzące kremy i preparaty zawierające pantenol. 

Laser Vectus  – gdzie wykonać zabieg?

Zabieg usuwania owłosienia laserem Vectus powinien zostać przeprowadzony w bezpiecznych i sterylnych warunkach. Najlepiej w tym celu wybrać się do renomowanej placówki w Gdańsku. W takich placówkach pracują eksperci, którzy dopilnują, aby depilacja laserowa była bezbolesna i skuteczna.

Zapisz się na depilację laserową w Gdańskiej Clinica Cosmetologica, aby pozbyć się problemu niechcianego owłosienia. Tylko 4-6 zabiegów dzieli Cię od pięknej i gładkiej skóry.

Zobacz jak wygląda zabieg depilacji laserowej w Gdańsk – Clinica Cosmetologica:

Laser Gdańsk – podsumowanie

Laserowa depilacja nóg, pach, twarzy czy okolic bikini w Gdańsku powinna zostać przeprowadzona w renomowanej placówce. Najbardziej polecanym laserem jest laser Vectus. Zabiegi są krótkie i bezbolesne. Należy wykonać jedynie 4-6 zabiegów, aby całkowicie usunąć owłosienie z danej partii ciała.

Close