Written by 23:08 Zabiegi, specjaliści

Cellulit Warszawa – usuń dręczący problem

Jak go usunąć? Czy istnieją skuteczne sposoby na pozbycie się nieestetycznych fałdek, „pomarańczowej skórki”? W jaki sposób ujędrnić skórę?  To pytania, które coraz częściej zadają sobie kobiety, które borykają się z cellulitem. Szczególnie narażone na problem pojawiającego się cellulitu są osoby po przebytej ciąży, o ograniczonej aktywności fizycznej czy problemy hormonalne, na które wpływa przewaga estrogenów nad progesteronem, a także niewłaściwa dieta bogata w cukry i sole.

Grudki pod skórą? To cellulit!

Jeśli twój cellulit stał się widoczny prawdopodobnie problem jest już zaawansowany. Cellulit najczęściej pojawia się na brzuchu, piersiach i udach, czyli w miejscach, w których struktura skóry jest grudkowa i włóknista.

Należy pamiętać, że im wcześniej rozpocznie się walkę z cellulitem, tym szybciej i łatwiej można się go pozbyć. Skuteczne będą wszelkie sposoby na oczyszczenie organizmu z zatrzymywanej wody, pobudzenie ukrwienia i zastąpienie tkanki tłuszczowej mięśniami. Ponadto warto wdrożyć profesjonalne zabiegi, które pomogą w uporaniu się z niechcianym problemem.

Profesjonalne zabiegi na wyciągnięcie ręki – Wellness Empire

Do usuwania cellulitu zaleca się trzy niezwykle skuteczne metody: falę radiową, lipolizę iniekcyjną i endermologię. To zabiegi, które wykonywane są pod okiem wykwalifikowanych specjalistów, po uprzedniej konsultacji, by dopasować odpowiedni zabieg oraz częstotliwość jego wykonywania do indywidulanych predyspozycji oraz potrzeb.

Jednak już kiedy pacjent zda sobie sprawę z istniejącego problemu warto dowiedzieć się co nieco o zabiegach, które będą pomocne i mogą być zaproponowane przez specjalistę. Fala radiowa RF to jedna z najskuteczniejszych metod w odmładzaniu skóry, a zarazem wygładzaniu jej struktury. Fala radiowa powoduje podgrzanie tkanek skóry, które wpływa na ich obkurczanie. Ponadto zabieg wpływa na przyspieszenie produkcji kolagenu, dodatkowo ujędrnia i widocznie wygładza powierzchnię skóry.

Lipoliza iniekcyjna to z kolei zabieg polegający na wprowadzeniu bezpośrednio do tkanki tłuszczowej innowacyjnego preparatu na bazie dwóch najsilniejszych substancji o działaniu lipolitycznym. Dzięki temu zabiegowi w szybki sposób można pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z miejsc problematycznych między innymi: ramion, brzucha czy ud.

Niezwykle popularny stał się zabieg endermologii, który polega na naturalnej i bezinwazyjnej metodzie stymulacji skóry. Innowacyjność tego urządzenia opiera się na potrójnym działaniu specjalnej głowicy, która umożliwia intensywną i szybką redukcję tkanki tłuszczowej, likwidację cellulitu, dodatkowo stymuluje produkcję naturalnego kolagenu, ujędrnia oraz działa drenująco. Zabieg endermologii dedykowany jest przede wszystkim młodym mamom, które borykają się z wiotczejącą skórą i cellulitem.

Cellulit – to nie koniec świata. Zgłoś się do profesjonalnej kosmetyczki

Cellulit, bo o nim mowa, jest zmorą całej rzeszy kobiet i to w różnym wieku. Nie jest się go łatwo pozbyć, chociaż bardzo chętnie dotyka kobiecych partii ciała. Jednak z pomocą specjalistów problem jest całkowicie do wyeliminowania. Warto jednak zgłosić się do specjalisty jak najwcześniej i zaufać fachowcom. Kliknij cellulit Warszawa i przejdź na naszą stronę internetową.

Nie daj sobie wmówić, że cellulit to jedynie defekt kosmetyczny i nie lekceważ problemu. Umów się na wizytę do rekomendowanego gabinetu. Wellness Empire – służy pomocą. Salon znajduje się w Warszawie (Mokotów, ul. Ukryty Raj 1).

Close