Written by 17:22 Kulinaria

Catering dietetyczny Łódź – zdrowy styl życia na wyciągnięcie ręki

Jeżeli nie masz czasu na gotowanie posiłków lub nie sprawia Ci to przyjemności, warto postawić na catering firmy Fit Apetit. Jest to opcja zdecydowanie lepsza niż szybko spożywane posiłki niskiej jakości, które często nie dostarczają wszystkich wartości odżywczych potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania.

Oferowane przez nas posiłki dostarczane są codziennie. Dania na weekend (sobotę i niedzielę) dowozimy wyjątkowo w nocy z piątku na sobotę. Żywność pakujemy do wygodnych pudełek, które są w pełni biodegradowalne i możesz zabrać je ze sobą wszędzie. Sztućce wykonane są z kukurydzy, a całość zapakowana jest w papierową torbę. Dzięki ograniczeniu zużycia plastiku nie przyczyniamy się do zanieczyszczania środowiska.

Czy dieta pudełkowa jest dla każdego?

Catering Łódź oferuje szeroką gamę diet do wyboru. Posiłki komponowane są starannie przy pomocy naszych specjalistów, którzy gotowi są także odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Oferujemy różnego rodzaju diety w zależności od indywidualnych potrzeb organizmu, ale także uwzględniając Twoje preferencje żywieniowe. Posiadamy do wyboru diety dla osób z nietolerancjami pokarmowymi (dieta bezglutenowa i bez nabiałowa), a także dla wegan i wegetarian. Jeśli jesteś aktywnym sportowcem lub po prostu masz dużo ruchuwybierz dietę Sport, która zadba o dostarczenie odpowiedniej ilości mikro i makroskładników. Jeśli chcesz wspomóc redukcję masy ciała oraz poprawić samopoczucie to doskonale sprawdzi się wersja diety ketogenicznej.

Catering dietetyczny Łódź umożliwia dopasowanie diety na wszystkich etapach. Samodzielnie decydujesz z ilu posiłków dziennie będzie składać się Twoja dieta. Sam określasz także poziom kaloryczności oraz poprzez kalendarz wybierasz daty dostaw. Możesz skorzystać także z kalkulatora dostępnego na stronie, który ułatwi wybór Twojego planu dietetycznego. Każde pudełko wyposażone jest w etykietę ze składnikami jakie znajdują się w danym posiłku, dlatego masz 100% pewności, że Twoje danie nie zawiera nabiału lub glutenu, którego nie możesz spożywać.

Close