okulista Warszawa
Zabiegi, specjaliści

Okulista Warszawa – wybitni specjaliści i eksperci

20 stycznia 2020 By 0 Comments

W ramach wykonywania swoich usług centrum okulistyczne oferuje możliwość skorzystania z jednego z najbardziej precyzyjnych aparatów, przeznaczonych do wykonywania badania OCT nerwu wzrokowego, plamki i siatkówki. Dysponuje także jedną z najnowocześniejszych aparatur – RTVue XR AVANTI, która szczególnie przeznaczona jest do cyfrowej mikro angiografii. Jest to bezkontrastowa i bezinwazyjna forma alternatywnego leczenia, w porównaniu do tradycyjnych angiografii fluoresceinowej. W ramach swojej działalności okulista Warszawa – zajmuje się chorobami oczu, zarówno u pacjentów pochodzących z Polski, jak i również tych, którzy pochodzą z krajów Unii Europejskiej.

Centrum okulistyczne  – doświadczenie i wiedza, podstawą odpowiedniego leczenia

Centrum okulistyczne złożone jest z zespołu, który liczy kilkadziesiąt specjalistów i ekspertów. Wśród nich znajdują się sławni i doświadczeni specjaliści i profesorowie, zajmujący się na co dzień diagnostyką i leczeniem chorób oczu. Rada Naukowa Instytutu Oka, stworzona jest z osób, które są uznanymi na całym świecie autorytetami naukowymi, wśród których znajduje się m.in. prof. zw. dr hab. n. med. Krystyna Czechowicz-Janicka. Nad zdrowiem wszystkich pacjentów dodatkowo czuwa kilkudziesięciu doświadczonych okulistów, którzy są klinicystami, członkami międzynarodowych towarzystw okulistycznych, a także zespołu dyplomowanych optometrystów, absolwentami jednych z najlepszych europejskich i amerykańskich uczelni specjalistycznych. Specjaliści nieustannie uczestniczą zarówno w zagranicznych jak i również krajowych konferencjach. Ponadto ich prace niemal każdego miesiąca publikowane są w krajowych i zagranicznych artykułach internetowych, specjalistycznych pismach, oraz książkach z zakresu leczenia chorób oczu.

Za sprawą tak profesjonalnego podejścia pod względem doświadczenia, wiedzy i znajomości najnowszych rozwiązań techniki okulistycznej, centrum okulistyczne umożliwia oferowanie wszystkim pacjentom przeprowadzanie konsultacji i leczenia na najwyższym światowym poziomie.0 Comments on "Okulista Warszawa – wybitni specjaliści i eksperci"


Would you like to share your thoughts?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dodaj komentarz